جدیدترین هیتر گلخانه ای شرکت کولاک گستر یزد در نمایشگاه iFarm رونمایی شد

شرکت کولاک گستر یزد در نمایشگاه گل و گیاه و صنایع کشاورزی از جدیدترین هیتر گرمایشی خود رونمایی کرد. هیتر KG600 تنها هیتر کابینتی مخصوص گلخانه ها است که توانسته است نشان استاندارد ایران را دریافت کند. در ادامه ویژگی های هیتر KG600 کولاک گستر یزد تشریح شده است.

کم حجم و سبک : هیتر KG600 بسیار سبک و کم حجم است به گونه ای که برای حمل و نقل نیاز به تجهیزات نداشته و صرفا توسط یک الی دو نفر جابجا می شود. این ویژگی این امکان را به گلخانه دار های عزیز می دهد تا به راحتی دستگاه گرمایشی خود را جابجا کرده و نقاط کور سالن های خود را پوشش دهند و یا زمانیکه به واسطه وزش باد شدید بخشی از گلخانه دمای پایین تری پیدا می کند به سادگی با انتقال یکی از این هیتر ها به بخش سرد گلخانه، دمای سالن ها را تعدیل و اصلاح کنند.

عملکرد ایده آل حتی در شرایط افت فشار گاز: افت فشار گاز یکی از اصلی ترین معضلات گلخانه داران عزیز در اوج فصل سرما است که موجب عملکرد ضعیف و بعضاً از کار افتادن هیترهای گرمایشی آنان می شود. پی آمد افت فشار گاز وارد آمدن خسارات زیاد و گاهاً جبران ناپذیر به گلخانه داران عزیز است. با توجه به همین مسائله هیتر KG600 به گونه ای طراحی شده است که با کمترین فشار گاز نیز قادر به ارائه بالاترین ظرفیت حرارتی خود است و حتی با فشار گاز شهری نیز به راحتی کار می کند.

مصرف کم و ایجاد گرمایش یکنواخت و سریع در سالن های گلخانه : کوره هیتر KG600 از جنس استیل بوده و از طراحی نوینی بهره می برد که میزان مصرف سوخت را به طرز چشمگیری کاهش داده و در عین حال بالاترین انتقال حرارت را ارائه می دهد. از طرف دیگر این هیتر به دو فن سانتریفیوژ پرقدرت مجهز شده است که در انتقال هوای گرم و ایجاد هوای یکنواخت در سراسر سالن به خوبی عمل می کند. توانایی هیتر KG600 در ایجاد هوای یکنواخت در سراسر سالن گلخانه به گونه ای است که نیاز به فن های سیرکوله در طول مسیر گلخانه را مرتفع می سازد. علاوه بر این هیتر KG600 مجهز به سه دریجه خروجی با چرخش ۳۶۰ درجه است که امکان پخش هوا به تمامی نقاط گلخانه را بیش از پیش میسر می کند.

هیتر KG600 گلخانه

Recommended Posts