درباره ما

گروه صنعتی کولاک گستر یزد از اوایل سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را با فلسفه و نظریه  ساده ی تولید با بالاترین کیفیت، خدمت به مشتریان شروع کرد و از آن زمان تا کنون با مدیریت فضای هماهنگ و یکپارچه ی شرکت،تولیداتش را منطبق با تکنولوژی روز دنیا  تولید و به بازار ارایه کرده و موجبات رضایتمندی بالای مصرف کننده را فراهم نموده است. تامین سرمایش، گرمایش و تهویه مناسب و ایجاد یک فضای همراه با آسایش جهت انجام فعالیت های روزانه در محیط صنعت و کار، منازل و مکان های تفریحی ، اماکن خصوصی و عمومی از دغدغه های اقشار مختلف جامعه است. مجموعه صنعتی کولاک گستر یزد با کار و تلاش بی وقفه با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن و نیروی انسانی متخصص و کارآمد و بهره گیری از هنر طراحی محصولات نو و متنوع بر پایه مصرف کمتر و کیفیت و دوام بالا ، توانسته از رقبای خود در مدت زمان اندکی پیشی بگیرد.

 هم اکنون پس از چند سال تحقیق، کار و تلاش بی وقفه ، موفق شده ایم با توسعه سالنهای تولید و احداث جدیدترین خط رنگ مکانیزه و افزایش خطوط تولید، محصولاتی از قبیل انواع: کوره های هوای گرم و هیتر های صنعتی و خانگی ، هواکش های صنعتی ، مینی هواساز و کولرهای جدید صنعتی و خانگی را بصورت تماما مکانیزه و با کیفیت درخور استاندارد های جهانی تولید کرده و با در نظر داشتن آینده هدف را ارتقاء کیفیت،پیاده سازی تکنولوژی روز و صادرات وسیع قرار دهیم .

دوستدار رقبا، همکاران داخلی و خارجی هستیم چرا که رقابت نشانگر کیفیت کالا است.

 

خط مشی

مدیریت شرکت کولاک گستر یزد جهت تحقق آرمانهای خود در چهارچوب اهداف عالیه مدیریت کلان کشور به نیروی انسانی و نگرش سیستمی بعنوان دو عامل مهم و موثر در ارتقاء کیفیت و جلب رضایت مشتریان توجه داشته و بابکارگیری روشهای مناسب و استقرار نظام کیفیت:

  • ISO 900:2008
  • ISO14001:2004
  • OHSAS18001:2007
  • ISO/TS10004:20

راه کارهای مناسبی را بکار گرفته و مناسب ترین شیوه ممکن را پردازش و بهنگام می نماید.

بر این اساس خط مشی کیفیت ما که بیانگر استراتژی استقرار، استمرار و توسعه نظام کیفی در کل سازمان می باشد در چهارچوب موارد زیر بیان می گردد:

  • اجرای اثر بخش آموزش جهت توانمند سازی بیشتر منابع انسانی سازمان به عنوان اساسی ترین سرمایه شرکت.
  • رضایت مندی مشتری سرلوحه اهداف ماست و با افزایش کیفیت و کاهش هزینه ها، قیمت تمام شده و تحویل به موقع، سعی در بالا بردن سطح رضایت مندی و تامین نیازمندی های مشتری می نماییم.
  • فرآیند بهبود مستمر و دستیابی به نقص صفر را، در کلیه زمینه ها با بهره گیری موثر از نظام مدیریت کیفیت، جهت ارتقاء کیفیت محصولات در سازمان جاری می نمائیم.
  • بهبود فرایند های سازمان در جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت سازمان,از طریق اندازه گیری و پایش فرآیندها.
  • دستيابي به بازارهاي جديد جهت افزايش فروش.
  • پيشگيري از وقوع حوادث و افزايش ايمني محيط کار.

شرکت کولاک گستر یزد خط مشی کیفیت خود را با بازخوردهایی که از اجرای اهداف گرفته می شود و نیز جلسات بازنگری مدیریت به روز می نماید.

اینجانب از طریق نماینده مدیریت کلیه موارد مربوط به اجرا و درک این خط مشی را پیگیری نموده ودر راستای بهبود آن اهتمام کامل دارم.

*علی محمد رادمان*

 

سخن مدیرعامل

شرکت کولاک گستر یزد با بهره مندی از کارآمدترین نیروهای متخصص و تکنولوژی روز با تلاش پیگیر و مستمر توانسته است در طول دو دهه فعالیت، محصولات با کیفیت و برتری را به بازار ارائه نماید که نام نیک و رضایت مشتری را به دنبال داشته است. تولید برترین محصولات در زمینه گرمایشی، سرمایشی و تهویه ای، نتیجه اتخاذ بهترین تصمیمات، استفاده از بهترین و به روزترین تجهیزات و منـــابع زیر ساختی و شــاخص ترین نیروهای انسانی در این زمینه بوده است. مفتخریم که اعلام نماییم محصولات تولیدی شرکت کولاک گستر یزد با داشتن بالاترین کیفیت و استانداردهای موجود از جمله چهار نشان استاندارد جهــــانی و CE اروپا نه تنها جزء برترین محصولات داخلی و منتخب مشتریان می باشد، بلکه بسیاری از رقبای خارجی را پشت سر نهاده است.

در پایان از کلیه کارکنان متعهد و دلسوز که در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت که همانا بهره گیری از تکنولوژی روز، نظم سازمانی، دقت و سرعت در تولید و ارائه خدمات و مشتری مداری می باشد، مدیریت شرکت را همراهی نموده اند تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.

سید مجتبی سیدین خراسانی